Hofmeister, Georg

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 394 příspěvků vloženo, 1096 editováno a 443 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hofmeister, Georg

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hofmeister Hofmeister
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Hofmeister
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.04.1892 Pilberskofen /
    15.04.1892 Pilberskofen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.10.1959 Ingolstadt /
    02.10.1959 Ingolstadt /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 136. horský pěší pluk Commander of the 136th Mountain Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/StmCf
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142796#461646Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hofmeister Hofmeister
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Hofmeister
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    30.07.1919 poručík
    31.07.1925 nadporučík
    01.10.1931 kapitán
    01.03.1936 major
    01.04.1939 podplukovník
    01.02.1942 plukovník
    20.08.1944 Generálmajor
    30.07.1919 Leutnant
    31.07.1925 Oberleutnant
    01.10.1931 Hauptmann
    01.03.1936 Major
    01.04.1939 Oberstleutnant
    01.02.1942 Oberst
    20.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1941-15.07.1942 Velitel : Pluk horských myslivců 136
    01.08.1941-15.07.1942 Commander : 136th Mountain Jaeger Regiment
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142796#461647Verze : 0
    MOD