Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hossfeld, Walther

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hossfeld Hossfeld
    Jméno:
    Given Name:
    Walther Walther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walther Hossfeld
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.10.1891 Hofgeismar /
    20.10.1891 Hofgeismar /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    05.06.1964 Bad Brückenau /
    05.06.1964 Bad Brückenau /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 379. pěší pluk Commander of the 379th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142802#461666Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hossfeld Hossfeld
    Jméno:
    Given Name:
    Walther Walther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walther Hossfeld
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1913 poručík
    05.10.1916 nadporučík
    01.01.1924 kapitán
    01.10.1933 major
    01.04.1936 podplukovník
    01.01.1939 plukovník
    01.08.1942 Generálmajor
    18.08.1913 Leutnant
    05.10.1916 Oberleutnant
    01.01.1924 Hauptmann
    01.10.1933 Major
    01.04.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.08.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.02.1939-31.08.1939 Velitel : Vojenský výcvikový prostor Wildflecken
    01.08.1942-15.02.1943 Velitel : Vojenský výcvikový prostor Wildflecken

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.02.1939-31.08.1939 Commander : Military Training Area Wildflecken
    01.08.1942-15.02.1943 Commander : Military Training Area Wildflecken

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142802#461667Verze : 0
    MOD