Liegmann, Friedrich-Wilhelm

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 520 příspěvků vloženo, 2518 editováno a 938 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Liegmann, Friedrich-Wilhelm

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Liegmann Liegmann
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich-Wilhelm Friedrich-Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich-Wilhelm Liegmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.04.1890 Marienberg /
    21.04.1890 Marienberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    23.08.1973 Reutlingen /
    23.08.1973 Reutlingen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Vojenský výcvikový tábor Sieradz
    velitel: 6. divize lidových granátníků
    Commandant of Troop Exercise Grounds Sieradz
    Commander of the 6th People's Grenadier Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/143340#462916Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Liegmann Liegmann
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich-Wilhelm Friedrich-Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich-Wilhelm Liegmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    24.08.1910 poručík
    16.05.1915 nadporučík
    30.11.1917 kapitán
    01.02.1931 major
    01.06.1934 podplukovník
    01.08.1936 plukovník
    01.06.1941 Generálmajor
    24.08.1910 Leutnant
    16.05.1915 Oberleutnant
    30.11.1917 Hauptmann
    01.02.1931 Major
    01.06.1934 Oberstleutnant
    01.08.1936 Oberst
    01.06.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1944-15.08.1944 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 559
    04.05.1945-08.05.1945 Velitel : 6. pěší divize
    01.08.1944-15.08.1944 Commander : 559th Army Rear Area Command
    04.05.1945-08.05.1945 Commander : 6th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/143340#462917Verze : 0
    MOD