Carp, Georg

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 647 příspěvků vloženo, 2909 editováno a 2331 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Carp, Georg

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Carp Carp
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Carp
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.05.1886 Neiße /
    16.05.1886 Neiße /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.05.1983 Tübingen /
    06.05.1983 Tübingen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel Armádní týlové oblasti 559 Commandant of Rear Army Area 559
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/HuH5C
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/143539#463492Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Carp Carp
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Carp
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    14.04.1907 poručík
    05.09.1914 nadporučík
    18.09.1915 kapitán
    01.04.1928 major
    01.02.1933 podplukovník
    01.03.1935 plukovník
    01.04.1938 Generálmajor
    01.04.1942 Generálporučík
    14.04.1907 Leutnant
    05.09.1914 Oberleutnant
    18.09.1915 Hauptmann
    01.04.1928 Major
    01.02.1933 Oberstleutnant
    01.03.1935 Oberst
    01.04.1938 Major General
    01.04.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    06.05.1942-16.04.1943 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 559
    06.05.1942-16.04.1943 Commander : 559th Army Rear Area Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Válečný záslužný kříž 1. třída s meči (1938)
    War Merit Cross 1st Class with Swords (1938)
    Kriegsverdienstkreuz I. Klasse mit Schwertern (1938)
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Válečný záslužný kříž 2. třída s meči (1938)
    War Merit Cross 2nd Class with Swords (1938)
    Kriegsverdienstkreuz II. Klasse mit Schwertern (1938)
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/143539#463493Verze : 0
    MOD