Andó, Čúičiró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 397 příspěvků vloženo, 1813 editováno a 2919 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Andó, Čúičiró

Chuichiro Ando / 安藤忠一郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Andó Andō
    Jméno:
    Given Name:
    Čúičiró Chūichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    安藤忠一郎 / あんどう・ちゅういちろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Generalmajor
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.11.1887 ?, prefektura Akita
    09.11.1887 ?, Akita Prefecture
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.01.1954 ?
    11.01.1954 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 60. samostatná smíšená brigáda
    velitel: 9. samostatná posádková jednotka
    velitel: 147. pěší pluk
    Commander: 60th Independent Mixed Brigade
    Commander: 9th Independent Garrison Unit
    Commander: 147th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/143793#464102Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Andó Andō
    Jméno:
    Given Name:
    Čúičiró Chūichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    安藤忠一郎 / あんどう・ちゅういちろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR stredná škola v Akita
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Junior High School Akita
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1907-27.05.1909 vojenská akadémia
    DD.MM.1907-27.05.1909 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1909 podporučík
    01.03.1937 plukovník
    01.03.1941 generálmajor
    25.12.1909 Second Lieutenant
    01.03.1937 Colonel
    01.03.1941 Generalmajor
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    14.07.1944-DD.MM.1945 Velitel : 60. samostatná smíšená brigáda

    Ručně vyplněné položky:
    01.03.1937-28.12.1937 pridelený k 9. divízii
    28.12.1937-10.12.1938 pridelený k veleniu Kwantungskej armády
    10.12.1938-19.10.1939 velitel 32. náhradného pluku
    19.10.1939-11.04.1940 velitel 147. pešieho pluku
    11.04.1940-01.08.1940 pridelený k 6. náhradnej divízii
    01.08.1940-06.03.1942 velitel Kumamoto plukovného okresu
    06.03.1942-14.07.1944 velitel 9. samostatnej posádkovej jednotky
    Automatically linked items:
    14.07.1944-DD.MM.1945 Commander : 60th Independent Mixed Brigade

    Manually added items:
    01.03.1937-28.12.1937 Attached to 9th Division
    28.12.1937-10.12.1938 Attached to Kwantung Army Headquarters
    10.12.1938-19.10.1939 32nd Depot Regiment Commander
    19.10.1939-11.04.1940 147th Infantry Regiment Commander
    11.04.1940-01.08.1940 Attached to 6th Depot Division
    01.08.1940-06.03.1942 Commanding Officer Kumamoto Regimental District
    06.03.1942-14.07.1944 9th Independent Garrison Unit Commander
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/143793#464103Verze : 0
    MOD