Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 891 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Tašio, Taizó

田塩鼎三 / たしお・たいぞう

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tašio Tashio
    Jméno:
    Given Name:
    Taizó Taizō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田塩鼎三 / たしお・たいぞう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generál major Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.02.1890 ?, prefektura Nara
    11.02.1890 ?, Nara Prefecture
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel 83. samostatnej zmiešanej brigády
    velitel 5. polnej náhradnej jednotky
    velitel 33. pešieho náhradného pluku
    83rd Independent Mixed Brigade Commander
    5th Field Replacement Unit Commander
    33rd Infantry Depot Regiment Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/144170#465052Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tašio Tashio
    Jméno:
    Given Name:
    Taizó Taizō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田塩鼎三 / たしお・たいぞう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1909-27.05.1911 vojenská akadémia
    DD.MM.1909-27.05.1911 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1911 podporučík
    10.08.1928 major
    01.08.1933 podplukovník
    02.08.1937 plukovník
    01.08.1940 generál major
    26.12.1911 Second Lieutenant
    10.08.1928 Major
    01.08.1933 Lieutenant Colonel
    02.08.1937 Colonel
    01.08.1940 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    20.02.1945-DD.MM.1945 Velitel : 83. samostatná smíšená brigáda

    Ručně vyplněné položky:
    07.03.1936-05.10.1937 velitel 33. náhradného pešieho pluku
    05.10.1937-13.10.1938 velitel výzbrojného materiálu 26. divízie
    13.10.1938-28.09.1940 velitel výzbrojného materiálu, 3. armády
    21.10.1941-01.08.1942 náčelník administratívnej sekcie Severnej armády
    01.08.1942-10.03.1944 náčelník pre ludské zdroje 7. divízie
    10.03.1944-20.02.1945 velitel 5. polnej náhradnej jednotky, Čína
    20.02.1945-DD.MM.1945 velitel 83. samostatnej zmiešanej brigády
    Automatically linked items:
    20.02.1945-DD.MM.1945 Commander : 83rd Independent Mixed Brigade

    Manually added items:
    07.03.1936-05.10.1937 33rd Infantry Depot Regiment Commander
    05.10.1937-13.10.1938 Chief of Ordnance, 26th Division
    13.10.1938-28.09.1940 Chief of Ordnance, 3rd Army
    21.10.1941-01.08.1942 Chief of Administration Section Northern Army
    01.08.1942-10.03.1944 Chief of the Human Resources 7th Division
    10.03.1944-20.02.1945 5th Field Replacement Unit Commander, China
    20.02.1945-DD.MM.1945 83rd Independent Mixed Brigade Commander
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/144170#465053Verze : 0
    MOD