Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 343 příspěvků vloženo, 1324 editováno a 362 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Stülpnagel, Siegfried von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Stülpnagel von Stülpnagel
    Jméno:
    Given Name:
    Siegfried Siegfried
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Siegfried Paul Ferdinand von Stülpnagel
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.03.1891 Kaliningrad /
    16.03.1891 Königsberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.06.1976 Mnichov /
    25.06.1976 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 430. pěší pluk Commander of the 430th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/145141#467281Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Stülpnagel von Stülpnagel
    Jméno:
    Given Name:
    Siegfried Siegfried
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Siegfried Paul Ferdinand von Stülpnagel
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1911 poručík
    18.08.1916 nadporučík
    01.09.1923 kapitán
    01.07.1933 major
    01.03.1936 podplukovník
    01.08.1938 plukovník
    01.06.1942 Generálmajor
    22.03.1911 Leutnant
    18.08.1916 Oberleutnant
    01.09.1923 Hauptmann
    01.07.1933 Major
    01.03.1936 Oberstleutnant
    01.08.1938 Oberst
    01.06.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/145141#467282Verze : 0
    MOD