Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Rußwurm, Wilhelm

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Rußwurm Rußwurm
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Rußwurm
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.02.1888 Hochstadt /
    19.02.1886 Hochstadt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1964 Stuttgart /
    DD.MM.1964 Stuttgart /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 274. pěší divize Commander of the 274th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158651#484477Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Rußwurm Rußwurm
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Rußwurm
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.08.1938 Generálmajor
    01.09.1940 Generálporučík
    01.08.1938 Major General
    01.09.1940 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    02.05.1941-03.05.1941 Velitel : 707. pěší divize
    01.04.1941-03.02.1942 Velitel : 444. zajišťovací divize
    15.05.1942-15.05.1943 Velitel : 403. zajišťovací divize
    01.07.1943-27.10.1944 Velitel : 274. pěší divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1941-03.02.1942 Commander : 444th Security Division
    02.05.1941-03.05.1941 Commander : 707th Infantry Division
    15.05.1942-15.05.1943 Commander : 403rd Security Division
    01.07.1943-27.10.1944 Commander : 274th Infantry Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158651#484478Verze : 0
    MOD