Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 391 příspěvků vloženo, 1460 editováno a 397 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schmidt, Erich-Otto

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schmidt Schmidt
    Jméno:
    Given Name:
    Erich-Otto Erich-Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich-Otto Schmidt
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.08.1899 Annaberg /
    17.08.1899 Annaberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.06.1959 Bühlertal /
    18.06.1959 Bühlertal /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 352. divize lidových granátníků Commander of the 352nd People's Grenadier Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    nositel Rytířského kříže recipient of the Knight`s Cross of the Iron Cross
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158668#484509Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schmidt Schmidt
    Jméno:
    Given Name:
    Erich-Otto Erich-Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich-Otto Schmidt
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.03.1924 poručík
    01.02.1928 nadporučík
    01.06.1934 kapitán
    01.04.1939 major
    01.01.1942 podplukovník
    01.06.1943 plukovník
    01.01.1945 Generálmajor
    01.03.1924 Leutnant
    01.02.1928 Oberleutnant
    01.06.1934 Hauptmann
    01.04.1939 Major
    01.01.1942 Oberstleutnant
    01.06.1943 Oberst
    01.01.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    06.10.1944-23.12.1944 Velitel : 352. divize lidových granátníků

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    06.10.1944-23.12.1944 Commander : 352nd People\'s Grenadier Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.08.1943
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158668#484511Verze : 0
    MOD