Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 316 příspěvků vloženo, 1104 editováno a 301 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schmitt, Artur

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schmitt Schmitt
    Jméno:
    Given Name:
    Artur Artur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Artur Schmitt
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.07.1888 Albersweiler /
    20.07.1888 Albersweiler /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.02.1972 Mnichov /
    15.02.1972 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Korück 556 Commandant of Korück 556
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    nositel Rytířského kříže recipient of the Knight's Cross of the Iron Cross
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158685#484546Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schmitt Schmitt
    Jméno:
    Given Name:
    Artur Artur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Artur Schmitt
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.02.1941 Generálmajor
    01.01.1943 Generálporučík
    01.02.1941 Major General
    01.01.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    19.09.1941-10.11.1941 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 556

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    19.09.1941-10.11.1941 Commander : 556th Army Rear Area Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    05.02.1942
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158685#484547Verze : 0
    MOD