Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schnarrenberger, Ernst

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schnarrenberger Schnarrenberger
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Schnarrenberger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.07.1893 Buchen im Odenwald /
    02.07.1893 Buchen im Odenwald /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1966 Bad Mergentheim /
    DD.MM.1966 Bad Mergentheim /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 95. pěší pluk Commander of the 95th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158686#484548Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schnarrenberger Schnarrenberger
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Schnarrenberger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    17.02.1914 poručík
    29.06.1920 nadporučík
    01.11.1924 kapitán
    01.04.1934 major
    01.08.1936 podplukovník
    01.04.1939 plukovník
    01.11.1942 Generálmajor
    17.02.1914 Leutnant
    29.06.1920 Oberleutnant
    01.11.1924 Hauptmann
    01.04.1934 Major
    01.08.1936 Oberstleutnant
    01.04.1939 Oberst
    01.11.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    18.10.1942-11.05.1943 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 556

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    18.10.1942-11.05.1943 Commander : 556th Army Rear Area Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    22.11.1941
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158686#484550Verze : 0
    MOD