Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schrepffer, Johannes

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schrepffer Schrepffer
    Jméno:
    Given Name:
    Johannes Johannes
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johannes Schrepffer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.04.1893 Brandenburg /
    01.04.1893 Brandenburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1970 Koblenz /
    DD.MM.1970 Koblenz /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Polní velitelství 675 Commander of the 675th Field Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158714#484629Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schrepffer Schrepffer
    Jméno:
    Given Name:
    Johannes Johannes
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johannes Schrepffer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1912 poručík
    28.11.1917 nadporučík
    01.04.1920 nadporučík (policie)
    20.06.1921 kapitán (policie)
    21.03.1933 major (policie)
    DD.10.1935 major
    01.01.1937 podplukovník
    01.12.1939 plukovník
    01.12.1943 Generálmajor
    18.08.1912 Leutnant
    28.11.1917 Oberleutnant
    01.04.1920 Oberleutnant der Polizei
    20.06.1921 Hauptmann der Polizei
    21.03.1933 Major der Polizei
    DD.10.1935 Major
    01.01.1937 Oberstleutnant
    01.12.1939 Oberst
    01.12.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    25.10.1939-01.04.1940 Velitel : Pěší pluk (motorizovaný) 86
    01.04.1940-05.07.1940 Velitel : Střelecký pluk 86
    05.07.1940-25.10.1940 Velitel : Pěší pluk 101
    26.10.1940-27.09.1941 Velitel : 18. střelecká brigáda
    03.08.1941-28.09.1941 Velitel : Střelecký pluk 40

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    25.10.1939-01.04.1940 Commander : 86th Infantry Regiment (Motorized)
    01.04.1940-05.07.1940 Commander : 86th Rifle Regiment
    05.07.1940-25.10.1940 Commander : 101st Infantry Regiment
    26.10.1940-27.09.1941 Commander : 18th Rifle Brigade
    03.08.1941-28.09.1941 Commander : 40th Rifle Regiment

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    27.11.1941
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158714#484630Verze : 0
    MOD