Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schubert, Arthur

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schubert Schubert
    Jméno:
    Given Name:
    Arthur Arthur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arthur Schubert
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    31.01.1876 Freiberg /
    31.01.1876 Freiberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    04.07.1946 Bautzen /
    04.07.1946 Bautzen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 404 Commander of the 404th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158720#484639Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schubert Schubert
    Jméno:
    Given Name:
    Arthur Arthur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arthur Schubert
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    29.07.1896 poručík
    14.01.1903 nadporučík
    17.06.1910 kapitán
    22.03.1916 major
    29.01.1921 podplukovník
    01.04.1925 plukovník
    01.02.1929 Generálmajor
    01.02.1930 Generálporučík
    29.07.1896 Leutnant
    14.01.1903 Oberleutnant
    17.06.1910 Hauptmann
    22.03.1916 Major
    29.01.1921 Oberstleutnant
    01.04.1925 Oberst
    01.02.1929 Major General
    01.02.1930 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158720#484641Verze : 0
    MOD