Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 342 příspěvků vloženo, 1324 editováno a 361 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schulze, Bruno

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schulze Schulze
    Jméno:
    Given Name:
    Bruno Bruno
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bruno Schulze
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.03.1895 Gilgenburg /
    29.03.1895 Gilgenburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1957 Oberkassel /
    DD.MM.1957 Oberkassel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    vojenský velitel města Mannheim-Ludwigshafen Commandant of Mannheim-Ludwigshafen
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158789#484761Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schulze Schulze
    Jméno:
    Given Name:
    Bruno Bruno
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bruno Schulze
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    13.07.1916 námořní poručík
    01.02.1920 námořní nadporučík
    01.06.1922 nadporučík (policie)
    31.01.1933 kapitán (policie)
    09.11.1933 major (policie)
    30.08.1935 major
    01.08.1937 podplukovník
    01.08.1940 plukovník
    01.08.1944 Generálmajor
    13.07.1916 Leutnant zur See
    01.02.1920 Oberleutnant zur See
    01.06.1922 Oberleutnant der Polizei
    31.01.1933 Hauptmann der Polizei
    09.11.1933 Major der Polizei
    30.08.1935 Major
    01.08.1937 Oberstleutnant
    01.08.1940 Oberst
    01.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158789#484762Verze : 0
    MOD