Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 316 příspěvků vloženo, 1104 editováno a 301 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schulzen, Gustav

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schulzen Schulzen
    Jméno:
    Given Name:
    Gustav Gustav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gustav Schulzen
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.11.1893 Domersleben /
    06.11.1893 Domersleben /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.04.1944 Tallin
    06.04.1944 Tallin
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 407. pěší pluk Commander of the 407th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158790#484763Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schulzen Schulzen
    Jméno:
    Given Name:
    Gustav Gustav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gustav Schulzen
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    30.10.1915 poručík
    01.03.1925 nadporučík
    01.10.1929 kapitán
    01.09.1935 major
    01.06.1938 podplukovník
    01.06.1941 plukovník
    01.04.1944 Generálmajor
    30.10.1915 Leutnant
    01.03.1925 Oberleutnant
    01.10.1929 Hauptmann
    01.09.1935 Major
    01.06.1938 Obestleutnant
    01.06.1941 Oberst
    01.04.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    14.05.1940-05.10.1940 Velitel : Pěší pluk 3

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    14.05.1940-05.10.1940 Commander : 3rd Infantry Regiment

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    06.01.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158790#484766Verze : 0
    MOD