Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1317 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Siry, Maximilian

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Siry Siry
    Jméno:
    Given Name:
    Maximilian Maximilian
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Maximilian Siry
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.04.1891 Parsberg /
    19.04.1891 Parsberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.12.1967 Löschenrod /
    06.12.1967 Löschenrod /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 347. pěší divize
    velitel: 246. pěší divize
    Commander of the 347th Infantry Division
    Commander of the 246th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    nositel Rytířského kříže recipient of the Knight's Cross of the Iron Cross
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    foto: www.wwii-photos-maps.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158884#484939Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Siry Siry
    Jméno:
    Given Name:
    Maximilian Maximilian
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Maximilian Siry
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.08.1941 Generálmajor
    01.01.1943 Generálporučík
    01.08.1941 Major General
    01.01.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.04.1940-13.12.1941 Velitel : Dělostřelecké velitelství 125

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1940-13.12.1941 Commander : 125th Artillery Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    14.02.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    13.06.1942
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158884#484940Verze : 0
    MOD