Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Sommerfeld, Hans von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Sommerfeld von Sommerfeld
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans von Sommerfeld
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.01.1888 Magdeburg /
    07.01.1888 Magdeburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.01.1961 Rheine /
    10.01.1961 Rheine /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 462
    velitel: 526. pěší divize
    velitel: 306. pěší divize
    Commander of the 462nd Division
    Commander of the 526th Infantry Division
    Commander of the 306th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158888#484948Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Sommerfeld von Sommerfeld
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans von Sommerfeld
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1939 Generálmajor
    01.09.1941 Generálporučík
    01.10.1939 Major General
    01.09.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    25.10.1939-15.11.1940 Velitel : 526. pěší divize
    15.11.1940-01.11.1942 Velitel : 306. pěší divize
    17.12.1942-15.07.1944 Velitel : Divize č. 462

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    25.10.1939-15.11.1940 Commander : 526th Infantry Division
    15.11.1940-01.11.1942 Commander : 306th Infantry Division
    17.12.1942-15.07.1944 Commander : Division No. 462

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158888#484949Verze : 0
    MOD