Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 391 příspěvků vloženo, 1463 editováno a 397 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Steinbauer, Gerhard

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Steinbauer Steinbauer
    Jméno:
    Given Name:
    Gerhard Gerhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerhard Steinbauer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.06.1889 Mnichov /
    08.06.1889 Munich /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1946 Mnichov /
    DD.MM.1946 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158923#485013Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Steinbauer Steinbauer
    Jméno:
    Given Name:
    Gerhard Gerhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerhard Steinbauer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1940 Generálmajor
    01.10.1942 Generálporučík
    01.10.1940 Major General
    01.10.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1939-01.04.1940 Velitel : Dělostřelecké velitelství 106
    01.04.1940-01.02.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 106
    01.02.1942-01.09.1943 Velitel : Vyšší dělostřelecké velitelství 311
    01.09.1943-01.11.1943 Velitel : Vyšší dělostřelecké velitelství 311

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1939-01.04.1940 Commander : 106th Artillery Command
    01.04.1940-01.02.1942 Commander : 106th Artillery Command
    01.02.1942-01.09.1943 Commander : 311th Higher Artillery Command
    01.09.1943-01.11.1943 Commander : 311th Higher Artillery Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    10.07.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/158923#485014Verze : 0
    MOD