Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Stöwer, Paul

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stöwer Stöwer
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Stöwer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.03.1890 Berent /
    08.03.1890 Berent /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.11.1953 Voikovo /
    02.11.1953 Voikovo /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 143
    velitel: Divize č. 401
    Commander of the 143rd Division
    Commander of the 401st Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    zemřel v sovětském zajetí died in Soviet captivity
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159028#485242Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stöwer Stöwer
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Stöwer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.02.1940 Generálmajor
    01.02.1942 Generálporučík
    01.02.1940 Major General
    01.02.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    14.05.1940-01.02.1942 Velitel : Divize č. 143
    01.04.1944-29.12.1944 Velitel : Divize č. 401

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    14.05.1940-01.02.1942 Commander : Division No. 143
    01.04.1944-29.12.1944 Commander : Division No. 401

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159028#485243Verze : 0
    MOD