Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Stubenrauch, Wilhelm

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stubenrauch Stubenrauch
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Stubenrauch
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.03.1884 Tarnowo /
    22.03.1884 Tarnowo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1944 Berlin /
    DD.MM.1944 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Polní velitelství 686 Commander of the 686th Field Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    forum.panzer-archiv.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159078#485354Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stubenrauch Stubenrauch
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Stubenrauch
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    04.08.1904 poručík
    18.08.1913 nadporučík
    25.02.1915 kapitán
    01.01.1928 major
    01.02.1932 podplukovník
    01.05.1934 plukovník
    01.06.1941 Generálmajor
    04.08.1904 Leutnant
    18.08.1913 Oberleutnant
    25.02.1915 Hauptmann
    01.01.1928 Major
    01.02.1932 Oberstleutnant
    01.05.1934 Oberst
    01.06.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.04.1942-20.02.1944 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 531

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1942-20.02.1944 Commander : 531st Army Rear Area Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    forum.panzer-archiv.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159078#485355Verze : 0
    MOD