Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Oblastní stanoviště řízení letů Žatec [1976-1986]

Regional Air Traffic Control Zatec

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Oblastní stanoviště řízení letů Žatec Regional Air Traffic Control Zatec
    Originální název:
    Original Name:
    Oblastní stanoviště řízení letů Žatec
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1976
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Oblastní letecké dispečerské stanoviště Regional Air Traffic Control Station
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1986
    Nástupce:
    Successor:
    Oblastní středisko řízení letového provozu Praha-Ruzyně Regional Air Traffic Control Centre Prague
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1976-31.12.1986 Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany státu
    01.10.1976-31.12.1986 Command Post of 3rd State Air Defense Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1976-31.12.1986 Žatec, Větrušice; /

    Velitel:
    Commander:
    01.10.1976-31.05.1986 Ďurčík, Matěj (Podplukovník)
    01.06.1986-31.12.1986 Špinka, Miroslav (Plukovník)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ůstřecní archiv Praha
    www.vojenstvi.cz (Vaše dotazy, odpovídá Dr. Pavel Minařík, CSc,)
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159144#485557Verze : 0