Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 322 příspěvků vloženo, 1203 editováno a 380 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Oblastní letecké dispečerské stanoviště Brno [1961-1976]

Regional Air Traffic Control Station Brno

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Oblastní stanoviště letecké dispečerské stanoviště Brno Regional Air Traffic Control Station Brno
    Originální název:
    Original Name:
    Oblastní stanoviště letecké dispečerské stanoviště Brno
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.09.1961
    Předchůdce:
    Predecessor:
    ? ?
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1976
    Nástupce:
    Successor:
    Oblastní stanoviště řízení letů Brno Regional Air Traffic Control Brno
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.09.1961-01.09.1969 Velitelské stanoviště 2. sboru protivzdušné obrany státu
    01.09.1969-01.10.1976 Velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany státu
    01.09.1961-01.09.1969 Command Post of 2nd State Air Defense Corps
    01.09.1969-01.10.1976 Command Post of 2nd State Air Defense Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.09.1961-01.10.1976 Brno, ? /

    Velitel:
    Commander:
    01.09.1961-DD.08.1962 Bílý, Jan (Major)
    DD.08.1962-DD.08.1972 Zolvík, Miroslav (Podplukovník)
    DD.08.1972-01.10.1976 Farbiak, Ondrej (Podplukovník)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    -
    Zdroje:
    Sources:
    www.vojenstvi.cz (Vaše dotazy, odpovídá Dr. Pavel Minařík, CSc,)
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159148#485570Verze : 2