Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 362 příspěvků vloženo, 1292 editováno a 362 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Thadden, Arnold von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Thadden von Thadden
    Jméno:
    Given Name:
    Arnold Arnold
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arnold von Thadden
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.01.1869 Gdaňsk /
    30.01.1869 Danzig /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1959 Hannover /
    DD.MM.1959 Hannover /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel zajateckého tábora Frontstalag 160 Commandant of Prison Camp Frontstalag 160
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159178#485668Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Thadden von Thadden
    Jméno:
    Given Name:
    Arnold Arnold
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arnold von Thadden
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    21.09.1889 poručík
    20.05.1897 nadporučík
    15.09.1905 kapitán
    20.03.1911 major
    22.03.1916 podplukovník
    18.08.1918 plukovník
    01.03.1942 Generálmajor
    21.09.1889 Leutnant
    20.05.1897 Oberleutnant
    15.09.1905 Hauptmann
    20.03.1911 Major
    22.03.1916 Oberstleutnant
    18.08.1918 Oberst
    01.03.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159178#485669Verze : 0
    MOD