Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 322 příspěvků vloženo, 1203 editováno a 380 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vráž

okr. Písek

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Vráž Vraz
    Originální název:
    Original Name:
    Vráž
    Další názvy:
    Other Names:
    Vráž u Písku
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Písek Pisek District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°22'45.00"N 14°07'37.00"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Jistec
    Nová Vráž
    Stará Vráž
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1320
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    01.02.1952 30.09.1956 3. muniční sklad leteckého týlu
    3rd Rear Air Ammunition Store
    DD.MM.1972 01.09.1979 4. rota chemické ochrany
    4th Chemical Defence Company
    01.09.1979 31.10.1991 4. prapor chemické ochrany
    4th Chemical Defence Battalion
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/nB2KJ
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159208#485754Verze : 0
    MOD