Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 362 příspěvků vloženo, 1290 editováno a 362 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Wolfsberger, Franz

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wolfsberger Wolfsberger
    Jméno:
    Given Name:
    Franz Franz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz Wolfsberger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.08.1884 Wernstein /
    07.08.1884 Wernstein /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1966 Aach /
    DD.MM.1966 Aach /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Vyšší polní velitelství 394 Commander of the 394th Field Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159560#486785Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wolfsberger Wolfsberger
    Jméno:
    Given Name:
    Franz Franz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz Wolfsberger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.07.1941 Generálmajor
    01.10.1943 Generálporučík
    01.07.1941 Major General
    01.10.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    17.06.1941-25.06.1941 Velitel : Brigáda 204
    25.06.1941-04.05.1942 Velitel : Náhradní brigáda 204
    04.05.1942-25.10.1943 Velitel : Hlavní polní velitelství 394

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    17.06.1941-25.06.1941 Commander : 204th Brigade
    25.06.1941-04.05.1942 Commander : 204th Replacement Brigade
    04.05.1942-25.10.1943 Commander : 394th High Field Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159560#486786Verze : 0
    MOD