Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

New Orleans, Letecká stanice námořnictva New Orleans [1943-1957]

Naval Air Station New Orleans

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Letecká stanice námořnictva New Orleans Naval Air Station New Orleans
    Originální název:
    Original Name:
    Naval Air Station New Orleans
    Další názvy:
    Other Names:
    16.07.1941-31.12.1942 Naval Reserve Air Base New Orleans
    Obec:
    Municipality:
    New Orleans, Louisiana New Orleans, Louisiana
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    30°01'51.13"N 90°02'54.27"W
    Vznik:
    Established:
    01.01.1943 premenovaním
    01.01.1943 renamed
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country

    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.1957 zrušená
    DD.MM.1957 cancelled
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Grossnick, Roy A.: Dictionary of American Naval Aviation Squadrons Volume II - The History of VP, VPB, VP(HL) and VP(AM) Squadrons; Naval Historical Center, Department of the Navy, Washington, D.C., 1995


    Letecká snímka základne z obdobia 2. sv. vojny
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159625#486909Verze : 0
    MOD