Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

New Orleans, Letecká stanice námořnictva, Společná základna záloh New Orleans [1994- ]

Naval Air Station, Joint Reserve Base New Orleans

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Letecká stanice námořnictva, Společná základna záloh New Orleans Naval Air Station, Joint Reserve Base New Orleans
    Originální název:
    Original Name:
    Naval Air Station, Joint Reserve Base New Orleans
    Další názvy:
    Other Names:
    13.12.1957-DD.05.1994 Naval Air Station New Orleans
    13.12.1957-DD.MM.RRRR Alvin Callender Field
    Obec:
    Municipality:
    New Orleans, Louisiana New Orleans, Louisiana
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    29°49'31.00"N 90°02'06.00"W
    Vznik:
    Established:
    DD.05.1994 premenovaním
    DD.05.1994 renamed
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    17.01.1963 01.07.1967 926. skupina pro přepravu jednotek, střední
    926th Troop Carrier Group, Medium
    01.07.1967 01.04.1978 926. taktická transportní skupina
    926th Tactical Airlift Group
    01.11.1970 DD.MM.RRRR Hlídková peruť 94
    Patrol Squadron 94
    DD.01.1978 01.05.1991 Útočná peruť 204
    Attack Squadron 204
    01.04.1978 01.02.1992 706. taktická stíhací peruť
    706th Tactical Fighter Squadron
    01.04.1978 01.02.1992 926. taktická stíhací skupina
    926th Tactical Fighter Group
    01.05.1991 DD.MM.RRRR Úderná stíhací peruť 204
    Strike Fighter Squadron 204
    01.02.1992 01.10.1994 926. stíhací skupina
    926th Fighter Group
    01.10.1994 17.08.2007 926. stíhací křídlo
    926th Fighter Wing

    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Alvin Callender Field - označenie letiska -
    Zdroje:
    Sources:
    Grossnick, Roy A.: Dictionary of American Naval Aviation Squadrons Volume II - The History of VP, VPB, VP(HL) and VP(AM) Squadrons; Naval Historical Center, Department of the Navy, Washington, D.C., 1995
    www.cnic.navy.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159627#486911Verze : 0
    MOD