Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1317 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Woytasch, Kurt

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Woytasch Woytasch
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Woytasch
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.12.1878 Halle /
    06.12.1878 Halle /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    23.07.1973 Bremen /
    23.07.1973 Bremen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 181. pěší divize
    velitel: Divize č. 180
    velitel: Divize č. 410
    Commander of the 181st Infantry Division
    Commander of the 180th Division
    Commander of the 410th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159648#486962Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Woytasch Woytasch
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Woytasch
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.08.1940 Generálmajor
    30.06.1942 Generálporučík
    01.08.1940 Major General
    30.06.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    23.10.1939-01.12.1939 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 410
    01.12.1939-21.12.1939 Velitel : 180. divize
    21.12.1939-10.01.1940 Velitel : Divize č. 180

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    23.10.1939-01.12.1939 Commander : 410th Special Purpose Division
    01.12.1939-21.12.1939 Commander : 180th Division
    21.12.1939-10.01.1940 Commander : Division No. 180

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159648#486963Verze : 0
    MOD