Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Wuthenow, Kurt

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wuthenow Wuthenow
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Wuthenow
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.04.1889 Allenstein /
    15.04.1889 Allenstein /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    206.01.1981 Uberlingen am Bodensee /
    206.01.1981 Uberlingen am Bodensee /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Polní náhradní divize E Commander of the Field Depot Division E
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159681#487072Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wuthenow Wuthenow
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Wuthenow
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1910 poručík
    28.01.1915 nadporučík
    18.04.1917 kapitán
    01.04.1930 major
    01.04.1934 podplukovník
    01.03.1936 plukovník
    01.04.1943 Generálmajor
    27.01.1910 Leutnant
    28.01.1915 Oberleutnant
    18.04.1917 Hauptmann
    01.04.1930 Major
    01.04.1934 Oberstleutnant
    01.03.1936 Oberst
    01.04.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    22.01.1942-20.02.1942 Velitel : Polní náhradní divize E

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    22.01.1942-20.02.1942 Commander : Field Depot Division E

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159681#487074Verze : 0
    MOD