Die xue jie tou (Kulka v hlavě)

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 372 příspěvků vloženo, 1185 editováno a 377 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Die xue jie tou (Kulka v hlavě)

  Avatar
  Anglický názov: Bullet in the Head
  Ben, Frankie a Tommy byli přátelé na život a na smrt. Když na konci šedesátých let utíkali před mafií z Hong Kongu, aby se vrhli do víru černého obchodu ve válkou zničeném Vietnamu, netušili, že jejich přátelství bude vystaveno té nejtěžší zkoušce.
  Gangsterské války saigonských klanů, zajetí Vietkongem - to vše rozežralo jejich přátelství jako koncentrovaná kyselina. A tak všechno skončilo jako tisíckrát předtím i potom. Kulkou v hlavě.

  Kulka v hlavě
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/15975#59419Verze : 0
  Avatar
  Když jsem viděl poprvé upoutávky na tento film,vůbec jsem ho nebral v potaz. Pak mi ho kámoš půjčil(vyšel jako nějaká příloha čehosi) a byl jsem docela překvapen,že ač to není nejčerstvější war movie,je to dobrý film,má to spád. Nejlepší(vlastně nejhorší) část byla ta,jak měnil roky přátelství za zlato. Jojo,tak to v životě holt chodí...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/15975#59422Verze : 0
  Avatar
  ano to je pravda je to hnusny dyz dlouhodobi pratelstvi zahodis kvuli bohatstvi a tak to vetsinou bejva,to DVDicko bylo jako priloha casopisu DVD Movie Wink
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/15975#59433Verze : 0
  Avatar
  Film klasický akčniak so strieľačkami a bez nejakého uceleného deja, presnosť streľby je tam myzerná až na pár individui - hlavný hrdinovia aj keď nikdy nedržali zbraň v ruke ale čo je to film. Vyšiel aj ako DVD príloha časopisu Blockbaster.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/15975#66518Verze : 0
  Avatar
  u vas to vyslo v Blocbasteru,ale u nas to vyslo v DVD Movie


  ale jinak to nebyl spatny film Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/15975#66546Verze : 0
  Avatar
  Od Johna Woo jsem čekal zase nějaký akčák se střelbou a lámáním končetin, ale byl jsem příjemně překvapen, že snímek vcelku hezky mapuje lidské pocity a povahy, tak jsem jej dokonce dokoukal dokonce Rolling Eyes. Na druhou stranu mě ale nepřekvapuje, že jej přibalují k nějakému časáku. Tak půl na půl.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/15975#71957Verze : 0
  Avatar
  Drummond:Hold málo známý a starý film. Ani si nevybavuju, že bych ho viděl v TV jako třeba Lepší zítřek. Ostatně tohle měl být Lepší zítřek 3. Ale kvůli rozporům už třetí díl netočil John Woo, ale Hark Tsui podle jiného scénáře a tohle vyšlo pod taktovkou Johna Woo už v jiné produkci.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/15975#454035Verze : 0