Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 406 příspěvků vloženo, 1513 editováno a 409 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Macuda, Kuwausaku

Kuwausaku Matsuda / 松田光作

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Macuda Matsuda
    Jméno:
    Given Name:
    Kuwausaku Kuwausaku
    Jméno v originále:
    Original Name:
    松田光作 / まつだ・くわうさく
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.03.1886 ?, prefektura Jamaguči /
    14.03.1886 ?, Yamaguchi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pohraniční obranná jednotka 77. pěšího pluku Commander: 77th Infantry Regiment Border Defense Unit
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/160310#488439Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Macuda Matsuda
    Jméno:
    Given Name:
    Kuwausaku Kuwausaku
    Jméno v originále:
    Original Name:
    松田光作 / まつだ・くわうさく
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1905-31.05.1907 vojenská akadémia
    DD.MM.1905-31.05.1907 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 podporučík
    20.08.1924 major
    01.08.1931 podplukovník
    DD.MM.RRRR plukovník
    26.12.1907 Second Lieutenant
    20.08.1924 Major
    01.08.1931 Lieutenant Colonel
    DD.MM.RRRR Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:

    01.08.1933-01.05.1935 77. peší pluk, náhradné velenie
    01.05.1935-01.08.1936 velitel pohraničnej obrannej jednotky 77. pešieho pluku
    01.08.1936-DD.MM.RRRR Takushoku dôstojník?

    01.08.1933-01.05.1935 77th Infantry Regiment, Supplementary Command
    01.05.1935-01.08.1936 Border Defense Unit Commander 77th Infantry Regiment
    01.08.1936-DD.MM.RRRR Takushoku Officer?
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/160310#488440Verze : 0
    MOD