Pěší pluk 3 [1935-1942]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 490 příspěvků vloženo, 2018 editováno a 501 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Pěší pluk 3 [1935-1942]

3rd Infantry Regiment / Infanterie-Regiment 3

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Pěší pluk 3 3rd Infantry Regiment
    Originální název:
    Original Name:
    Infanterie-Regiment 3
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.10.1935
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Pěší pluk Deutsch Eylau Infantry Regiment Deutsch Eylau
    Datum zániku:
    Disbanded:
    15.10.1942
    Nástupce:
    Successor:
    Granátnický pluk 3 3rd Grenadier Regiment
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.10.1935-15.10.1942 21. pěší divize
    15.10.1935-15.10.1942 21st Infantry Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.05.1935-15.10.1942 Deutsch Eylau, ? /

    Velitel:
    Commander:
    15.10.1935-30.09.1937 Kortzfleisch, Joachim von (Generalmajor)
    01.11.1939-13.05.1940 Hube, Hans-Valentin (Oberst)
    14.05.1940-05.10.1940 Schulzen, Gustav (Oberst)
    05.10.1940-13.01.1942 Becker, Franz (Oberst)
    13.01.1942-04.08.1942 Hermann, Alfred (Oberst)
    04.08.1942-DD.08.1942 Enkbrecht, Herbert (Hauptmann)
    DD.08.1942-15.10.1942 Ziegler, Eugen-Karl (Oberst)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    -
    -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161580#491406Verze : 0
    MOD