Úřad ekumenické pastorační služby OS SR [2003- ]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 437 příspěvků vloženo, 1055 editováno a 452 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Úřad ekumenické pastorační služby OS SR [2003- ]

Office of ecumenical pastoral of Armed Forces of Slovak Republic / Úrad ekumenickej pastoračnej služby OS SR

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Úřad ekumenické pastorační služby OS SR Office of ecumenical pastoral of Armed Forces of Slovak Republic
    Originální název:
    Original Name:
    Úrad ekumenickej pastoračnej služby OS SR
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.03.2003
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Úřad vojenských duchovních Military Chaplains Office
    Datum zániku:
    Disbanded:
    DD.MM.RRRR
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízený úřad:
    Higher Authority:
    01.03.2003-01.08.2006 Ministerstvo obrany Slovenské republiky
    01.08.2006-DD.MM.RRRR Generální štáb Ozbrojených sil Slovenské republiky
    01.03.2003-01.08.2006 Ministry of Defence of Slovak Republic
    01.08.2006-DD.MM.RRRR General Staff of Armed Forces of Slovak Republic
    Dislokace:
    Deployed:
    01.03.2003-DD.MM.RRRR Bratislava, Kutuzovove kasárne
    Přednosta / náčelník:
    Chief:
    01.03.2003-31.07.2007 Semko, Tomáš (Plukovník)
    01.01.2013-DD.MM.RRRR Varga, Vladimír (Major)
    Podřízené úřady či jednotky:
    Subordinated Agencies or Units:
    Poznámka:
    Note:
    VÚ 5656 Military Unit 5656
    Zdroje:
    Sources:
    Jozef Žiak: Duchovná služba v OS SR; Obrana 07/2013
    http://www.ustreps.sk/mjr-mgr-vladimir-varga/?
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161825#491903Verze : 0
    MOD