Dingler, Hans-Jürgen

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 513 příspěvků vloženo, 2139 editováno a 507 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dingler, Hans-Jürgen

plukovník

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dingler Dingler
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Jürgen Hans-Jürgen
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Jürgen Dingler
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Oberst
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.03.1904
    30.03.1904
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: 3. pěší divize (motorizovaná)
    náčelník štábu: LVIII. tankový sbor
    Chief of Staff of the 3rd Infantry Division (motorized)
    Chief of Staff of the LVIII Tank Corps
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161851#491978Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dingler Dingler
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Jürgen Hans-Jürgen
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Jürgen Dingler
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.02.1943 plukovník
    01.02.1943 Oberst
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.01.1941-22.11.1942 Náčelník štábu : 3. pěší divize (motorizovaná)
    12.02.1944-06.07.1944 Náčelník štábu : LVIII. záložní tankový sbor
    06.07.1944-08.05.1945 Náčelník štábu : LVIII. tankový sbor
    DD.01.1941-22.11.1942 Chief of Staff : 3rd Infantry Division (motorized)
    12.02.1944-06.07.1944 Chief of Staff : LVIII. Reserve Tank Corps
    06.07.1944-08.05.1945 Chief of Staff : LVIII Tank Corps
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161851#491981Verze : 0
    MOD