2. obrněná skupina [1943-1943]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 514 příspěvků vloženo, 2144 editováno a 507 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

2. obrněná skupina [1943-1943]

2nd Armored Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    2. obrněná skupina 2nd Armored Group
    Originální název:
    Original Name:
    2nd Armored Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    28.03.1943
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.11.1943
    Nástupce:
    Successor:
    18. obrněná skupina 18th Armored Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    31.03.1943-20.10.1943 II. obrněný sbor
    20.10.1943-30.11.1943 4. armáda
    31.03.1943-20.10.1943 II Armored Corps
    DD.MM.RRRR-30.11.1943 4th Army
    Dislokace:
    Deployed:
    28.03.1943-20.10.1943 Camp Cooke
    20.10.1943-30.11.1943 Fort Ord

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Stanton, Shelby L.: World War II Order of Battle: An Encyclopedic Reference to U.S. Army Ground Forces from Battalion through Division, 1939-1946
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161926#492227Verze : 0
    MOD