2. tanková skupina [1942-1944]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 409 příspěvků vloženo, 857 editováno a 372 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

2. tanková skupina [1942-1944]

2nd Tank Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    2. tanková skupina 2nd Tank Group
    Originální název:
    Original Name:
    2nd Tank Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.03.1942
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    19.03.1944
    Nástupce:
    Successor:
    2. obrněná skupina 2nd Armored Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.05.1942-DD.02.1943 Pouštní výcvikové středisko
    01.05.1942-DD.02.1943 Desert Training Center
    Dislokace:
    Deployed:
    01.03.1942-19.04.1942 Camp Bowie
    19.04.1942-22.02.1943 Indio
    22.02.1943-DD.03.1943 New Hanover, Fort Dix

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Stanton, Shelby L.: World War II Order of Battle: An Encyclopedic Reference to U.S. Army Ground Forces from Battalion through Division, 1939-1946
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161934#492240Verze : 0
    MOD