Cunoda, Masanosuke

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 380 příspěvků vloženo, 1220 editováno a 384 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Cunoda, Masanosuke

Masanosuke Tsunoda / 角田政之助

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Cunoda Tsunoda
    Jméno:
    Given Name:
    Masanosuke Masanosuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    角田政之助 / つのだ・まさのすけ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 28. pěší brigáda
    velitel: 79. pěší pluk
    Commander: 28th Infantry Brigade
    Commander: 79th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.bunsei.co.jp
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161953#492279Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Cunoda Tsunoda
    Jméno:
    Given Name:
    Masanosuke Masanosuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    角田政之助 / つのだ・まさのすけ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-22.11.1902 vojenská akadémia
    10.12.1907-29.11.1910 armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-22.11.1902 Military Academy
    10.12.1907-29.11.1910 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.06.1903 podporučík
    06.08.1923 plukovník
    01.08.1929 generálmajor
    26.06.1903 Second Lieutenant
    06.08.1923 Colonel
    01.08.1929 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    06.08.1923-01.05.1925 Velitel : 79. pěší pluk


    03.10.1918-22.10.1920 polná adjutant v Indii Chusatsu?
    22.10.1920-17.03.1923 pridelený k generálnemu štábu, Západné oddelenie (Anglicko)
    17.03.1923-06.08.1923 80. peší pluk, náhradné velenie
    06.08.1923-01.05.1925 velitel 79. pešieho pluku
    01.05.1925-01.08.1929 komisár vzdelávania, sekcia 2
    01.08.1929-DD.MM.1931 velitel 28. pešej brigády
    DD.MM.1931-29.08.1931 rezerva
    29.08.1931-DD.MM.RRRR výslužba
    06.08.1923-01.05.1925 Commander : 79th Infantry Regiment


    03.10.1918-22.10.1920 India Chusatsu aide-de-camp?
    22.10.1920-17.03.1923 Attached to General Staff, Western Division (England)
    17.03.1923-06.08.1923 80th Infantry Regiment, Supplementary Command
    06.08.1923-01.05.1925 79th Infantry Regiment Commander
    01.05.1925-01.08.1929 Education Commisioner, 2nd Section
    01.08.1929-DD.MM.1931 28th Infantry Brigade Commander
    DD.MM.1931-29.08.1931 Reserve
    29.08.1931-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.bunsei.co.jp


    fotka z obdobia Sino Japonskej vojny
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161953#492280Verze : 0
    MOD