Kondó, Kijoši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 514 příspěvků vloženo, 2144 editováno a 507 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kondó, Kijoši

Kiyoshi Kondo / 近藤清

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kondó Kondō
    Jméno:
    Given Name:
    Kijoši Kiyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    近藤清 / こんどう・きよし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Aiči /
    DD.MM.RRRR ?, Aichi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 79. pěší pluk Commander: 79th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161957#492289Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kondó Kondō
    Jméno:
    Given Name:
    Kijoši Kiyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    近藤清 / こんどう・きよし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-30.03.1905 vojenská akadémia
    13.12.1913-25.11.1916 armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-30.03.1905 Military Academy
    13.12.1913-25.11.1916 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    21.04.1905 podporučík
    01.08.1929 plukovník
    05.03.1934 generálmajor
    21.04.1905 Second Lieutenant
    01.08.1929 Colonel
    05.03.1934 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1931-05.03.1934 Velitel : 79. pěší pluk


    01.08.1929-01.08.1931 velitel plukovného okresu Yamagata
    01.08.1931-05.03.1934 velitel 79. pešieho pluku
    05.03.1934-24.03.1934 rezerva
    24.03.1934-DD.MM.RRRR výslužba
    01.08.1931-05.03.1934 Commander : 79th Infantry Regiment


    01.08.1929-01.08.1931 Yamagata Regimental District Commander
    01.08.1931-05.03.1934 79th Infantry Regiment
    05.03.1934-24.03.1934 Reserve
    24.03.1934-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/161957#492292Verze : 0
    MOD