7. obrněná skupina [1943-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 514 příspěvků vloženo, 2099 editováno a 522 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

7. obrněná skupina [1943-1945]

7th Armored Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    7. obrněná skupina 7th Armored Group
    Originální název:
    Original Name:
    7th Armored Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.12.1943
    Předchůdce:
    Predecessor:
    7. tanková skupina 7th Tank Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    26.11.1945
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR XVIII. sbor
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR XVIII Corps
    Dislokace:
    Deployed:
    15.12.1943-01.02.1944 Camp Swift
    01.02.1944-26.11.1945 Orangetown, Camp Shanks
    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Stanton, Shelby L.: World War II Order of Battle: An Encyclopedic Reference to U.S. Army Ground Forces from Battalion through Division, 1939-1946
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162003#492343Verze : 0
    MOD