Suzuki, Kendži

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 394 příspěvků vloženo, 1643 editováno a 418 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Suzuki, Kendži

Kenji Suzuki / 鈴木謙二 / すずき・けんじ

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Suzuki Suzuki
    Jméno:
    Given Name:
    Kendži Kenji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    鈴木謙二 / すずき・けんじ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Niigata
    DD.MM.RRRR ?, Niigata Prefecture
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel 80. pešieho pluku 80th Infantry Regiment Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162006#492358Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Suzuki Suzuki
    Jméno:
    Given Name:
    Kendži Kenji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    鈴木謙二 / すずき・けんじ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.05.1911 vojenská akadémia
    01.12.1919-29.11.1922 armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-27.05.1911 Military Academy
    01.12.1919-29.11.1922 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1911 podporučík
    01.08.1935 plukovník
    15.07.1938 generálmajor
    26.12.1911 Second Lieutenant
    01.08.1935 Colonel
    15.07.1938 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1935-01.08.1936 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia
    01.03.1937-09.03.1939 Velitel : 80. pěší pluk


    01.08.1935-01.08.1936 vedúci výskumného oddelenia Armádne vojnové kolégium
    01.08.1936-01.03.1937 inštruktor, Armádne vojnové kolégium
    01.03.1937-09.03.1939 velitel 80. pešieho pluku
    15.07.1938-27.12.1939 pridelený k veleniu 12. divízie, náhradné velenie
    27.12.1939-02.12.1940 pridelený k 10. divízii
    02.12.1940-26.12.1940 rezerva
    26.12.1940-DD.MM.RRRR výslužba
    01.08.1935-01.08.1936 Commander : Research Department of the Army War College
    01.03.1937-09.03.1939 Commander : 80th Infantry Regiment


    01.08.1935-01.08.1936 Director Research Department Army War College
    01.08.1936-01.03.1937 Instructor at Army War College
    01.03.1937-09.03.1939 80th Infantry Regiment Commander
    15.07.1938-27.12.1939 Attached to 12th Division, Supplementary Command
    27.12.1939-02.12.1940 Attched to 10th Division
    02.12.1940-26.12.1940 Reserve
    26.12.1940-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www45160u.sakura.ne.jp/DB/鈴木謙二
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162006#492359Verze : 1
    MOD