Katajama, Riičiró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 392 příspěvků vloženo, 1239 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Katajama, Riičiró

Riichiro Katayama / 片山理一郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Katajama Katayama
    Jméno:
    Given Name:
    Riičiró Riichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    片山理一郎 / かたやま・りいちろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.1885 ?, prefektura Hjógo /
    DD.MM.1885 ?, Hyogo Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1965 ?
    DD.MM.1965 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 5. pěší brigáda
    velitel: 80. pěší pluk
    Commander: 5th Infantry Brigade
    Commander: 80th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    http://www.picturechina.com.cn
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162009#492364Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Katajama Katayama
    Jméno:
    Given Name:
    Riičiró Riichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    片山理一郎 / かたやま・りいちろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1905-31.05.1907 vojenská akadémia
    29.11.1915-29.11.1918 armádne vojnové kolégium
    DD.MM.1905-31.05.1907 Military Academy
    29.11.1915-29.11.1918 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 podporučík
    01.08.1931 plukovník
    01.08.1936 generálmajor
    26.12.1907 Second Lieutenant
    01.08.1931 Colonel
    01.08.1936 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    18.03.1933-15.03.1935 Velitel : 80. pěší pluk


    01.08.1930-18.03.1933 velitel plukovného okresu Okayama
    18.03.1933-15.03.1935 velitel 80. pešieho pluku
    15.03.1935-01.08.1936 štáb 11. divízie
    01.08.1936-15.07.1938 velitel 5. pešej brigády
    15.07.1938-09.03.1939 pridelený k 6. divízii, náhradné velenie
    09.03.1939-22.03.1939 rezerva
    22.03.1939-DD.MM.RRRR výsluźba
    18.03.1933-15.03.1935 Commander : 80th Infantry Regiment


    01.08.1930-18.03.1933 Okayama Regimental District Commander
    18.03.1933-15.03.1935 80th Infantry Regiment Commander
    15.03.1935-01.08.1936 11th Division Staff
    01.08.1936-15.07.1938 5th Infantry Brigade Commander
    15.07.1938-09.03.1939 Attached to 6th Division, Supplementary Command
    09.03.1939-22.03.1939 Reserve
    22.03.1939-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    http://www.picturechina.com.cn
    www.generals.dk

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162009#492365Verze : 0
    MOD