Harada, Sóičiró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 363 příspěvků vloženo, 1198 editováno a 390 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Harada, Sóičiró

Soichiro Harada / 原田宗一郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Harada Harada
    Jméno:
    Given Name:
    Sóičiró Sōichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    原田宗一郎 / はらだ・そういちろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Wakajama /
    DD.MM.RRRR ?, Wakayama Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 2. jezdecká brigáda
    velitel: 13. jezdecký pluk
    velitel: 28. jezdecký pluk
    Commander: 2nd Cavalry Brigade
    Commander: 13th Cavalry Regiment
    Commander: 28th Cavalry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162014#492376Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Harada Harada
    Jméno:
    Given Name:
    Sóičiró Sōichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    原田宗一郎 / はらだ・そういちろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.11.1898 vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-25.11.1898 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.06.1899 podporučík
    08.02.1922 plukovník
    02.03.1926 generálmajor
    27.06.1899 Second Lieutenant
    08.02.1922 Colonel
    02.03.1926 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    01.04.1920-06.08.1923 velitel 28. pluku kavalerie
    06.08.1923-02.03.1926 velitel 13. pluku kavalerie
    02.03.1926-16.12.1927 pridelený k doplňovacej sekcii koní
    16.12.1927-01.08.1930 velitel 2. brigády kavalerie
    01.08.1930-29.08.1930 rezerva
    29.08.1930-DD.MM.RRRR výslužba


    01.04.1920-06.08.1923 28th Cavalry Regiment Commander
    06.08.1923-02.03.1926 13th Cavalry Regiment Commander
    02.03.1926-16.12.1927 Attached to Army Horse Supplementary Section
    16.12.1927-01.08.1930 2nd Cavalry Brigade Commander
    01.08.1930-29.08.1930 Reserve
    29.08.1930-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162014#492377Verze : 0
    MOD