Stollbrock, Carl

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 475 příspěvků vloženo, 979 editováno a 460 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Stollbrock, Carl

plukovník

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stollbrock Stollbrock
    Jméno:
    Given Name:
    Carl Carl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Carl Stollbrock
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Oberst
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.08.1897 Fürstlich Drehna /
    07.08.1897 Fürstlich Drehna /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.04.1984 Wiesbaden /
    15.04.1984 Wiesbaden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 2. tanková divize Commander of the 2nd Tank Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162015#492378Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stollbrock Stollbrock
    Jméno:
    Given Name:
    Carl Carl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Carl Stollbrock
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.07.1916 poručík
    01.04.1925 nadporučík
    01.02.1933 kapitán
    01.08.1936 major
    31.07.1939 podplukovník
    01.02.1942 plukovník
    27.07.1916 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    01.02.1933 Hauptmann
    01.08.1936 Major
    31.07.1939 Oberstleutnant
    01.02.1942 Oberst
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.04.1944-DD.06.1944 Velitel : Pluk tankových granátníků 74
    04.04.1945-08.05.1945 Velitel : 2. tanková divize
    15.12.1945-29.01.1945 Velitel : 26. tanková divize
    DD.04.1944-DD.06.1944 Commander : 74th Tank Grenadier Regiment
    04.04.1945-08.05.1945 Commander : 2nd Tank Division
    15.12.1945-29.01.1945 Commander : 26th Tank Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162015#492379Verze : 0
    MOD