Andó, Sadao

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 445 příspěvků vloženo, 1182 editováno a 438 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Andó, Sadao

Sadao Ando / 安東貞雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Andó Andō
    Jméno:
    Given Name:
    Sadao Sadao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    安東貞雄 / あんどう・さだお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    danšaku (baron) Danshaku (Baron)
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.05.1894 Tokio
    09.05.1894 Tokyo
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 23. pluk kavalérie
    velitel: 28. pluk kavalérie
    Commander: 23rd Cavalry Regiment
    Commander: 28th Cavalry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162039#492469Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Andó Andō
    Jméno:
    Given Name:
    Sadao Sadao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    安東貞雄 / あんどう・さだお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.05.1917 vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-25.05.1917 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1917 podporučík
    11.03.1926 kapitán
    15.03.1935 major
    DD.MM.RRRR plukovník
    25.12.1917 Second Lieutenant
    11.03.1926 Captain
    15.03.1935 Major
    DD.MM.RRRR Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    01.08.1933-DD.MM.RRRR učital jazdectva, armádne vojnove kolégium
    09.08.1943-01.03.1945 velitel 23. pluku kavalerie
    01.03.1945-DD.MM.RRRR komisár vzdelávania?


    01.08.1933-DD.MM.RRRR Riding Teacher, Army War College
    09.08.1943-01.03.1945 23rd Cavalry Regiment Commander
    01.03.1945-DD.MM.RRRR Education Commsioner?
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162039#492470Verze : 0
    MOD