Inose, Seisuke

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 537 příspěvků vloženo, 2207 editováno a 533 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Inose, Seisuke

Seisuke Inose / 井瀬清助

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Inose Inose
    Jméno:
    Given Name:
    Seisuke Seisuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    井瀬清助 / いのせ・せいすけ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.1893 ?, prefektura Čiba /
    DD.MM.1893 ?, Chiba Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.07.1944 ? /
    14.07.1944 ? /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 14. tankový pluk
    velitel: 20. průzkumný pluk
    velitel: 28. jezdecký pluk
    Commander: 14th Tank Regiment
    Commander: 20th Recon Regiment
    Commander: 28th Cavalry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162058#492516Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Inose Inose
    Jméno:
    Given Name:
    Seisuke Seisuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    井瀬清助 / いのせ・せいすけ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.05.1915 vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-25.05.1915 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1915 podporučík
    25.08.1941 plukovník
    14.07.1944 generálmajor (in memoriam)
    25.12.1915 Second Lieutenant
    25.08.1941 Colonel
    14.07.1944 Major General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    09.03.1940-31.08.1940 velitel 28. pluku kavalerie
    31.08.1940-08.05.1944 velitel 20. prieskumného pluku
    08.05.1944-14.07.1944 velitel 14. tankového pluku
    14.07.1944-DD.MM.RRRR padol v boji, Burma


    09.03.1940-31.08.1940 28th Cavalry Regiment Commander
    31.08.1940-08.05.1944 20th Recon Regiment Commander
    08.05.1944-14.07.1944 14th Tank Regiment Commander
    14.07.1944-DD.MM.RRRR KIA, Burma
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162058#492517Verze : 0
    MOD