21. křídlo RAF [1944-1944]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 591 příspěvků vloženo, 2388 editováno a 546 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

21. křídlo RAF [1944-1944]

No. 21 Wing RAF

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    21. křídlo RAF No. 21 Wing RAF
    Originální název:
    Original Name:
    No. 21 (Base Defence) Wing RAF
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1944
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Datum zániku:
    Disbanded:
    12.05.1944
    Nástupce:
    Successor:
    21. sektor RAF No. 21 Sector RAF
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1944-12.05.1944 85. skupina RAF
    01.01.0944-12.05.1944 No. 85 Group RAF
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1944-DD.MM.1944 Church Fenton, letecká základna RAF

    Velitel:
    Commander:
    01.01.1944-12.05.1944 Moseby, William George (Group Captain)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.01.1944-DD.MM.1944 141. polní letiště RAF
    07.01.1944-12.05.1944 142. polní letiště RAF


    DD.MM.1944-12.05.1944 141. polní letiště RAF
    DD.MM.1944-12.05.1944 142. polní letiště RAF
    01.01.1944-DD.MM.1944 No. 141 Airfield RAF
    07.01.1944-12.05.1944 No. 142 Airfield RAF


    DD.MM.1944-12.05.1944 No. 141 Airfield RAF
    DD.MM.1944-12.05.1944 No. 142 Airfield RAF
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Shores C. - Thomas C.: 2nd Tactical Air Force, volume 3, Classic Pub., Hersham 2006, ISBN 1-903223-60-1
    http://www.rafweb.org/Wings1.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162090#492553Verze : 0
    MOD