Frank, Liborius von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 377 příspěvků vloženo, 1195 editováno a 383 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Frank, Liborius von

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Frank von Frank
    Jméno:
    Given Name:
    Liborius Liborius
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Liborius von Frank
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál pěchoty General of the Infantry
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    barón Baron
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    31.10.1848 Split
    31.10.1848 Split
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.weltkriege.at/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162228#492808Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Frank von Frank
    Jméno:
    Given Name:
    Liborius Liborius
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Liborius von Frank
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.09.1869 poručík
    01.11.1876 nadporučík
    01.05.1879 kapitán
    01.11.1887 major
    01.05.1890 podplukovník
    01.11.1892 plukovník
    01.11.1898 generálmajor
    01.05.1903 polní podmaršál
    01.11.1908 generál pěchoty
    01.09.1869 Lieutenant
    01.11.1876 First Lieutenant
    01.05.1879 Captain
    01.11.1887 Major
    01.05.1890 Lieutenant Colonel
    01.11.1892 Colonel
    01.11.1898 Major General
    01.05.1903 Lieutenant Field Marshal
    01.11.1908 General of the Infantry
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.08.1914-27.12.1914 Velitel : 5. armáda
    DD.08.1914-27.12.1914 Commander : 5th Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.weltkriege.at/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162228#525803Verze : 0
    MOD