Stoklasa, Martin

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Stoklasa, Martin

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stoklasa Stoklasa
    Jméno:
    Given Name:
    Martin Martin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Martin Stoklasa
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    brigádny generál Brigadier general
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Ing., MSc. MSc.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.08.1968 Trenčín /
    13.08.1968 Trenčín /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník Odboru stratégie, veliteľstvo operácie ISAF (2011-2012)
    veliteľ Síl výcviku a podpory (2013-2014)
    veliteľ 2. mechanizovanej brigády (2015-)
    -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.vsvap.mil.sk/251/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162317#492965Verze : 2
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stoklasa Stoklasa
    Jméno:
    Given Name:
    Martin Martin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Martin Stoklasa
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1986-14.07.1990 Vysoká vojenská škola pozemného vojska, Vyškov
    11.06.2006-08.06.2007 Národní vysoká škola válečná
    DD.MM.1986-14.07.1990 Vysoká vojenská škola pozemného vojska, Vyškov
    11.06.2006-08.06.2007 National War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.09.2009 plukovník
    26.11.2015 brigádny generál
    01.09.2009 Colonel
    26.11.2015 Brigadier General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.07.2003-01.05.2006 Velitel : Prapor okamžité reakce
    24.01.2009-31.05.2009 Náčelník štábu : 1. mechanizovaná brigáda
    26.04.2012-01.06.2012 Velitel : 1. mechanizovaná brigáda
    01.08.2012-01.08.2013 Náčelník štábu : Velitelství sil výcviku a podpory
    01.08.2013-01.12.2014 Velitel : Velitelství sil výcviku a podpory
    01.05.2015-DD.MM.RRRR Velitel : 2. mechanizovaná brigáda


    30.08.1990-31.03.1992 veliteľ čaty, 10. tankový pluk
    01.04.1992-31.01.1994 veliteľ roty, 10. tankový pluk / 10. tankový pluk
    01.02.1994-28.02.1997 špecialista Oddelenia pre zabezpečenie zahraničných vzťahov Veliteľstva ASR / GŠ ASR
    01.03.1997-14.03.1998 zástupca náčelníka Oddelenia pre zabezpečenie zahraničných vzťahov GŠ ASR
    15.03.1998-31.03.1998 dôstojník oddelenia pre zabezpečenie úloh v medzinárodných organizáciách GŠ ASR
    01.04.1998-14.07.2000 poradca skupiny pre zabezpečenie úloh v medzinárodných organizáciách, Vojenský štáb partnerskej koordinačnej bunky (PCC), Mons
    15.07.2000-30.09.2000 personálna záloha
    01.10.2000-DD.MM.2003 náčelník štábu Práporu okamžitej reakcie
    01.07.2003-30.04.2006 veliteľ Práporu okamžitej reakcie
    10.06.2007-15.07.2008 náčelník odboru pre plánovanie a riadenie operácií veliteľstva 1. mechanizovanej brigády
    28.07.2008-23.01.2009 zástupca náčelníka štábu pre podporu Mnohonárodného zoskupenia síl Stred (MNTF-C) v operácii KFOR
    24.01.2009-31.05.2009 náčelník štábu 1. mechanizovanej brigády
    01.06.2009-31.08.2009 zástupca náčelníka Oddelenia operačného plánovania Štábu pre operácie GŠ OSSR
    01.09.2009-30.11.2009 náčelník Oddelenia operačného plánovania Štábu pre operácie GŠ OSSR
    01.12.2009-29.05.2011 náčelník odboru výcviku, cvičení a doktrín, Štáb pre operácie GŠ OSSR
    30.05.2011-25.04.2012 náčelník odboru Stratégie, veliteľstvo operácie ISAF
    26.04.2012-31.05.2012 veliteľ 1. mechanizovanej brigády
    01.06.2012-31.07.2012 zástupca náčelníka štábu Síl výcviku a podpory
    01.08.2012-31.07.2013 náčelník štábu Síl výcviku a podpory
    01.08.2013-30.11.2014 veliteľ Síl výcviku a podpory
    01.12.2014-30.04.2015 zástupca veliteľa Strategického centra krízového manažmentu
    01.05.2015-DD.MM.RRRR veliteľ 2. mechanizovanej brigády
    01.07.2003-01.05.2006 Commander : Quick Reaction Battalion
    24.01.2009-31.05.2009 Chief of Staff : 1st Mechanized Brigade
    26.04.2012-01.06.2012 Commander : 1st Mechanized Brigade
    01.08.2012-01.08.2013 Chief of Staff : Training and Support Forces Command
    01.08.2013-01.12.2014 Commander : Training and Support Forces Command
    01.05.2015-DD.MM.RRRR Commander : 2nd Mechanized Brigade


    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    07.01.2013
    - Čestný odznak ozbrojených sil Slovenské republiky - 3. stupně
    Honour Badge of the Armed Forces of the Slovak Republic 3rd Class
    Čestný odznak ozbrojených síl Slovenskej republiky - 3. stupňa
    -


    03.04.2014
    Pamětní medaile k 10. výročí vstupu SR do NATO
    Commemorative Medal of the 10th Anniversary of Slovakia's accession to NATO
    Pamätná medaila k 10. výročiu vstupu SR do NATO
    -


    23.10.2014
    Medaile Vojenské policie - 3. stupeň
    Medal of Military Police - 3rd Class
    Medaila Vojenskej polície - 3. stupeň
    -


    DD.MM.RRRR
    Medaile NATO "Non-Article 5" za mise na Balkáně
    NATO Non-Article 5 medal for the Balkans
    NATO Non-Article 5 medal for the Balkans
    -


    DD.MM.RRRR
    Medaile "Za věrnost Ozbrojeným silám Slovenské republiky" III. stupně
    -
    Medaila "Za vernosť Ozbrojeným silám Slovenskej republiky" III. stupňa
    -


    DD.MM.RRRR
    Medaile "Za věrnost Ozbrojeným silám Slovenské republiky" II. stupně
    -
    Medaila "Za vernosť Ozbrojeným silám Slovenskej republiky" II. stupňa
    -


    DD.MM.RRRR
    Medaile "Za věrnost Ozbrojeným silám Slovenské republiky" I. stupně
    -
    Medaila "Za vernosť Ozbrojeným silám Slovenskej republiky" I. stupňa
    -


    DD.MM.RRRR
    Pamětní medaile za účast ve vojenské operaci - Afgánistán
    Commemorative Medal for participation in military operation - Afghanistan
    Pamätná medaila za účasť vo vojenskej operácii - Afganistan
    -


    DD.MM.RRRR
    Pamětní medaile k 60. výročí ukončení druhé světové války
    Commemorative Medal of the 60th anniversary of the end of World War II
    Pamätná medaila k 60. výročiu ukončenia druhej svetovej vojny
    -


    DD.MM.RRRR
    Pamětní odznak Praporu okamžité reakce
    Commemorative badge of Immediate Reaction Battalion
    Pamätný odznak Práporu okamžitej reakcie
    -


    DD.MM.RRRR
    Odznak "Vojnový veterán"
    Badge "Military Veteran"
    Odznak "Vojnový veterán"
    -


    DD.MM.RRRR
    Pamětní odznak Opravárenského praporu 1. stupně
    Commemorative badge of Repair Battalion 1st Class
    Pamätný odznak Opravárenského práporu 1. stupňa
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.vsvap.mil.sk/251/
    http://www.mil.sk/2218/
    http://www.mil.sk/32054/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162317#492967Verze : 5
    MOD
    Avatar
    ďalšia fotografia:





    zdroj: www.mil.sk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162317#543261Verze : 0
    MOD