Goglia von Zlota Lipa, Ferdinand

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Goglia von Zlota Lipa, Ferdinand

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Goglia von Zlota Lipa Goglia von Zlota Lipa
    Jméno:
    Given Name:
    Ferdinand Ferdinand
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ferdinand Goglia von Zlota Lipa
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    polní zbrojmistr Field Ordnance Master
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.09.1855 Budapešť /
    13.09.1855 Budapešť /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.09.1941 Vídeň /
    17.09.1941 Wien /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Veliteľ V. zboru. Commander of V. Corps.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.weltkriege.at
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162327#492990Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Goglia von Zlota Lipa Goglia von Zlota Lipa
    Jméno:
    Given Name:
    Ferdinand Ferdinand
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ferdinand Goglia von Zlota Lipa
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.09.1875 poručík
    01.05.1881 nadporučík
    01.01.1889 kapitán
    01.11.1892 major
    01.05.1900 podplukovník
    01.05.1904 plukovník
    01.05.1910 generálmajor
    01.05.1913 polní podmaršál
    14.11.1916 polní zbrojmistr
    01.09.1875 Lieutenant
    01.05.1881 First Lieutenant
    01.01.1889 Captain
    01.11.1892 Major
    01.05.1900 Lieutenant Colonel
    01.05.1904 Colonel
    01.05.1910 Major General
    01.05.1913 Lieutenant Field Marshal
    14.11.1916 Field Ordnance Master
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.12.1914-DD.05.1915 Velitel : 33. pěší divize
    DD.05.1915-DD.03.1918 Velitel : 5. sbor
    DD.07.1918-DD.08.1918 Velitel : 24. sbor
    DD.09.1918-DD.11.1918 Velitel : Armádní skupina Belluno
    DD.12.1914-DD.05.1915 Commander : 33th Infantry Division
    DD.05.1915-DD.03.1918 Commander : 5th Corps
    DD.07.1918-DD.08.1918 Commander : 24th Corps
    DD.09.1918-DD.11.1918 Commander : Army Group Belluno
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.weltkriege.at
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162327#494516Verze : 0
    MOD