Kirchbach auf Lauterbach, Hans-Helmut von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
Sraz 18.06.2017 Praha | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kirchbach auf Lauterbach, Hans-Helmut von

major

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Kirchbach auf Lauterbach von Kirchbach auf Lauterbach
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Helmut Hans-Helmut
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Helmut von Kirchbach auf Lauterbach
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    major Major
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.08.1911 Freiberg /
    08.08.1911 Freiberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.02.1943 Stalingrad /
    17.02.1943 Stalingrad /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: 3. pěší divize (motorizovaná) Chief of Staff of the 3rd Infantry Division (motorized)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.stalingrad.net
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162582#493509Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Kirchbach auf Lauterbach von Kirchbach auf Lauterbach
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Helmut Hans-Helmut
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Helmut von Kirchbach auf Lauterbach
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    22.11.1942-27.01.1943 Náčelník štábu : 3. pěší divize (motorizovaná)
    22.11.1942-27.01.1943 Chief of Staff : 3rd Infantry Division (motorized)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.stalingrad.net
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162582#493510Verze : 0
    MOD